Валенсія

Валенсія вночі, вид на центральну частину міста

Валенсія — третє за кількістю мешканців місто Іспанії, розташоване в бухті Середземного моря на славнозвісному узбережжі Коста Бланка, що в перекладі з іспанської означає Білий Берег. Таку назву місцевість отримала через чисті пляжі, з дрібним, як борошно, білим піском, які пишаються статусом одних з найчистіших в світі.

Від Валенсії легко дістатися Балеарських островів. Це можна зробити в традиційний спосіб — літаком, або скористатися поромом, які регулярно курсують до Ібіци та Майорки. Також від Валенсії ідуть пороми в Африку, Морокко, де Іспанія має у своїх володіннях два міста: Сеуту і Мелільйю.

Валенсія багата на історію. Заснована римлянами в 137 році до н. е., місто пережило чимало історичних колізій. П’ятсот років арабського правління залишило свій відбиток на архітектурі, у кулінарії і культурі. А розквіт міста прийшовся на XV-XVII століття, коли після вигнання арабів королівство Валенсія стало важливим центром західноєвропейської торгівлі. Нині місто є одним з центрів культурного й спортивного життя Європи. Тут знаходять багато університетів і шкіл, де навчаються діти з різних країн світу.

Місто сонця, паельї, апельсин і моря, чистих пляжів і футуристичних будівель — Валенсія — приваблює безліч людей з усіх куточків світу. Різноманітність — основна ознака міста. Влітку кількість туристів сягає тут 5 мільйонів, в той час як населення міста не перевищує 800 тисяч мешканців.  І хоча переважна більшість іноземців — європейці, на вулицях Валенсії можна побачити і представників інших народів світу.

Подорожуючі можуть знайти собі заняття на свій смак: від Центру мистецтв і наук і біосферного заповідника до старовинних церков зі Святим Граалем в одній з них, і до найбільш популярних дискотек Європи. Також тут ви можете навчитися віндсерфінгу або керувати яхтою, приєднатися до любителів довгих прогулянок серед унікальних гірських ландшафтів околиць Валенсії або покататися на човні по озеру заповідника Альбуфера.

Історичний центр міста

Інфраструктура міста надзвичайно розвинена. Автобуси і метро дозволяють безперешкодно дістатися в будь-який куточок Валенсії, а послуги таксі є дешевшими, ніж в більшості інших європейських міст. В Іспанії дуже просто взяти в оренду машину: на будь-який смак і за помірну ціну. Це дасть можливість відвідати безліч цікавих місць в районі Валенсії і навіть більш віддалені міста Іспанії. Дороги в Іспанії в чудовому стані, і за кілька годин можна дістатися Кадіса, Гранади, Севільї, Мадрида чи Барселони. Також існує зручна і швидка мережа потягів: наприклад, за годину з хвостиком швидкісний потяг Валенсія-Мадрид долає відстань у 350 км.

З Києва до Валенсії регулярно двічі на тиждень літають літаки авіакомпанії Wizz Air. Також можна дістатися до Валенсії через Барселону, Мадрид, Мілан та безліч інших міст Європи й світу.

One thought on “Валенсія

  1. Pingback: 9 причин відвідати Іспанію | Idioma Ukraine

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s